Pizza pub orea

Posledná objednávka na rozvoz –  1 hodinu pred záverečnoou hodinou !—————————————————————————————————————————

ŠIROKO – ĎALEKO – NAJVAČŠIE EXTERIEROVÉ IHRISKO PRE DETI DO 15 ROKOV

Prosíme ctených zákazníkov v prípade že plánujete platiť objednávku na dovoz vyššími bankovkami ako 20€ – nahláste to obsluhe pri objednávke !


Fotky príloh jedál slúžia len ako dekorácia a nie sú zahrnuté v cene, hmotnosť jedál v hotovom stave. Pizza Pub – reštaurácia a pizzéria Vás srdečne pozýva vychutnať si tú pravú chuť pizze. Čaká na Vás viac ako 40 druhov pizze a množstvo výborných jedál v štýlovom prostredí, do ktorého sa budete radi vracať.


Pri objednávke viac ako 1 hlavného jedla alebo pizze dovoz zadarmo

V prípade objednávky 1x hlavného jedla alebo 1 x pizze do Sučian   – sa učtuje manipulačný poplatok 1€.Na ostatné miesta dovezieme 1 hlavné jedlo alebo 1 pizzu len pri objednávke ktorá je minimálne 10€ alebo obsahuje minimálne 2 hlavné jedlá alebo 2 ks pizze. To isté platí aj pri objednávke iba príloh, polievok, pochutín – minimálna objednávka je 10€.V prípade ak si zákazník vyberie jedlo v hodnote menšej ako 10€ má možnosť doplatiť si rozdiel formou manipulačného poplatku aby splnil limit minimálnej objednávky 10€Denné menu taktiež vozíme iba pri minimálnej objednávke 2 jedlá – toto platí aj pre Sučany.  
Fixný poplatok za dovoz 2 € : Šutovo - Rieka, Ratkovo, Nolčovo, Konské, Lipovec, Krpeľany , Turčianske Klačany , Tomčany,  Bystrička, Sklabinský Podzámok, Sklabiňa , Šútovo-Rieka  
Fixný poplatok za dovoz 3 € : Horný Kalník, Dolný Kalník , Diaková, Dražkovce
Fixný poplatok za dovoz 4 € : Kraľovany 
 

                 Prosíme ctených zákazníkov v prípade že plánujete platiť objednávku na dovoz vyššími bankovkami ako 20€ – nahláste to obsluhe pri objednávke !
Pri objednávke polovičnéj porcie jedla sa učtuje 75% celej ceny. Pri stornovaní príloh sa cena za prílohu neodpočítava!Možnosť platby všetkými stravnými lístkami.Možnosť objednania piva, vína, cigariet, alko a nealko nápojovOkrem krídielok je váha jedál  uvádzaná v hotovom stave.

V našom podniku sa nachádza hokej, futbal a môžete využiť samostatnú fajčiarsku miestnosť – separé, ktorá zároveň slúži pre organizovanie menších svadieb, karov, promócií, rôznych prezentácií a iných osláv podľa priania zákazníka – kapacita miestnosti je cca 50 ľudí. Kapacita celého podniku do 130 ľudí .Náš podnik sa nachádza cca 6 km od Martina v prvej obci na výpadovke v smere Martin – Poprad, v obci sú jediné semafory, na nich zabočíte doľava a po 250 m oproti 2. katolíckemu kostolu uvidíte po ľavej strane oranžovú budovu – to sme my.V našom podniku máte k dispozícii  Hot Spot – vysoko rýchlostný WIFI Internet zadarmo..Pri stornovaní príloh sa cena za prílohu neodpočítava!Možnosť platby všetkými stravnými lístkami.Možnosť objednania piva, vína, cigariet, alko a nealko nápojov ale len s hlavným jedlom.Možnosť rezervácie stolov alebo uzavretej miestnosti – separé pre rodinné, firemné oslavy, posedenia,promócie, kary, menšie svadby a ine akcie podľa dohody. Okrem krídielok je váha jedál uvádzaná v hotovom stave.