Pizza pub oreaPosledná objednávka na rozvoz – volať do 21.30 hod !

—————————————————————————————————————————

ŠIROKO – ĎALEKO – NAJVAČŠIE EXTERIEROVÉ IHRISKO PRE DETI DO 15 ROKOV

 
Denné menu na rozvoz
Vás chceme poprosiť ak je to pre Vás možné – objednávať 1 deň dopredu,ak sa vám to tak nedá poprosíme volať čím skôr v daný deň maximálne do 8.30.hod !.Prosíme ctených zákazníkov v prípade že plánujete platiť objednávku na dovoz vyššími bankovkami ako 20€ – nahláste to obsluhe pri objednávke !


Fotky jedál slúžia na lepšiu predstavu a nemusia sa na 100% zhodovať so skutočnosťou, fotky príloh jedál slúžia len ako dekorácia a nie sú zahrnuté v cene, hmotnosť jedál v hotovom stave.
Pizza Pub – reštaurácia a pizzéria Vás srdečne pozýva vychutnať si tú pravú chuť pizze. Čaká na Vás viac ako 40 druhov pizze a množstvo výborných jedál v štýlovom prostredí, do ktorého sa budete radi vracať.

V našom podniku sa nachádza hokej, futbal a môžete využiť samostatnú fajčiarsku miestnosť – separé, ktorá zároveň slúži pre organizovanie menších svadieb, karov, promócií, rôznych prezentácií a iných osláv podľa priania zákazníka – kapacita miestnosti je cca 50 ľudí. Kapacita celého podniku do 130 ľudí .Náš podnik sa nachádza cca 6 km od Martina v prvej obci na výpadovke v smere Martin – Poprad, v obci sú jediné semafory, na nich zabočíte doľava a po 250 m oproti 2. katolíckemu kostolu uvidíte po ľavej strane oranžovú budovu – to sme my.V našom podniku máte k dispozícii  Hot Spot – vysoko rýchlostný WIFI Internet zadarmo..Pri objednávke polovičnej porcie jedla sa účtuje 75% celej ceny.Pri stornovaní príloh sa cena za prílohu neodpočítava!Možnosť platby všetkými stravnými lístkami.Možnosť objednania piva, vína, cigariet, alko a nealko nápojov ale len s hlavným jedlom.Možnosť rezervácie stolov alebo uzavretej miestnosti – separé pre rodinné, firemné oslavy, posedenia,promócie, kary, menšie svadby a ine akcie podľa dohody. Okrem krídielok je váha jedál uvádzaná v hotovom stave.